11 Руна ІСА (ᛁ)

RUNA11
299,00
грн.


У перекладі Іса означає "лід". Вона ніби заморожує звичний плин життя, змушуючи взяти паузу, озирнутися навколо, прийняти вимушену зупинку і заспокоїтися. Адже звичний ритм лишається, але не назавжди, а лише на час. І відбувається це не просто так.

Зупинка - це моральне обнулення. Ви не втрачаєте тих досягнень, які придбали, все матеріальне залишається, все навички залишаються. Ви лише пригальмовуєте, щоб остудити свідомість і переконатися, що курс обраний правильно. Щоб ще раз проаналізувати те, що робите і до чого прагнете. Подивитися на свої цілі без пелени звичної рутини і метушні, набратися нових сил.

Іса - непроста руна і носити її слід з обережністю. Вона вчить приймати тимчасові паузи в проектах і використовувати собі на благо: очищати свідомість, вчитися спокою, знаходити заспокоєння в зупинці, не боятися таких моментів і відчувати їх цінність.


Значення: зупинка, уповільнення, пауза перед успіхом, відстрочка.


)

Розмір S 

Габарити 13х10мм

Вага 4г 

Отвір 6мм


Розмір М

Габарити 16х12мм

Вага 8г 

Отвір 8мм


Виробник залишає за собою право в будь-який момент, без обов'язкового повідомлення, вносити зміни в комплектацію, дизайн і характеристики, які не погіршують якість товару.

Вам може сподобатись
Made on
Tilda