11 Руна ІСА (ᛁ)

RUNA11
199,00
грн.

У перекладі Іса означає "лід". Вона ніби заморожує звичний плин життя, змушуючи взяти паузу, озирнутися навколо, прийняти вимушену зупинку і заспокоїтися. Адже звичний ритм лишається, але не назавжди, а лише на час. І відбувається це не просто так.
Зупинка - це моральне обнулення. Ви не втрачаєте тих досягнень, які придбали, все матеріальне залишається, все навички залишаються. Ви лише пригальмовуєте, щоб остудити свідомість і переконатися, що курс обраний правильно. Щоб ще раз проаналізувати те, що робите і до чого прагнете. Подивитися на свої цілі без пелени звичної рутини і метушні, набратися нових сил.
Іса - непроста руна і носити її слід з обережністю. Вона вчить приймати тимчасові паузи в проектах і використовувати собі на благо: очищати свідомість, вчитися спокою, знаходити заспокоєння в зупинці, не боятися таких моментів і відчувати їх цінність.

Значення: зупинка, уповільнення, пауза перед успіхом, відстрочка.

Всі руни виконані з мед металлу і представлені у двох розмірах ( S i M)
Розмір S 
Габарити 13х10мм
Вага 4г 
Отвір 6мм

Розмір M
Габарити 16х12мм
Вага 8г 
Отвір 8мм

Виробник залишає за собою право в будь-який момент, без обов'язкового повідомлення, вносити зміни в комплектацію, дизайн і характеристики, які не погіршують якість товару.

Вам може сподобатись
Click to order
Total: 
Спосіб оплати
Вибране:
Made on
Tilda