9 Руна Хагалаз (ᚺ)

RUNA9
299,00
грн.Руна з різкою і неконтрольованої силою.

Оновлення через руйнування. Руйнування старого укладу, який заповільнює розвиток. Хагалаз як буря - проноситься по вашому житті, перетворюючи скріпи і зручну, але стримуючу зону комфорту в руїни, на місці яких можна і потрібно почати будувати щось нове.

Вона допомагає випустити з себе, викинути все непотрібне. Це може бути складно і боляче, але кращий розвиток завжди відбувається в умовах дискомфорту, не дарма порада "вийти із зони комфорту" така популярна.

Хагалаз буквально виносить Вас з цієї зони. Все що Вам потрібно - втримати рівновагу, дозволивши віджилим своє речей, звичок, людей і ситуацій канути в лету, очистити Ваше життя і дати простір для створення Нового.

З цієї руною потрібно бути акуратним і ретельно обміркувати, чи потрібна Вам саме Хагалаз з її різкою очищуючою дією. Це ефективно і швидко, але боляче, а тому небезпечно і важко.

Якщо Ви відчуваєте досить врутрішньої стійкості і рішучості, щоб змінити все різко тут і зараз - вона допоможе.


Значення: різкі зміни. зовнішня сила, зміни, раптові події, перевірка характеру, гарт, випробування, знищення старого порядку.


)

Розмір S 

Габарити 13х10мм

Вага 4г 

Отвір 6мм


Розмір М

Габарити 16х12мм

Вага 8г 

Отвір 8мм


Виробник залишає за собою право в будь-який момент, без обов'язкового повідомлення, вносити зміни в комплектацію, дизайн і характеристики, які не погіршують якість товару.

Вам може сподобатись
Made on
Tilda