9 Руна Хагалаз (ᚺ)

RUNA9
199,00
грн.


Руна з різкою і неконтрольованої силою.
Оновлення через руйнування. Руйнування старого укладу, який заповільнює розвиток. Хагалаз як буря - проноситься по вашому житті, перетворюючи скріпи і зручну, але стримуючу зону комфорту в руїни, на місці яких можна і потрібно почати будувати щось нове.
Вона допомагає випустити з себе, викинути все непотрібне. Це може бути складно і боляче, але кращий розвиток завжди відбувається в умовах дискомфорту, не дарма порада "вийти із зони комфорту" така популярна.
Хагалаз буквально виносить Вас з цієї зони. Все що Вам потрібно - втримати рівновагу, дозволивши віджилим своє речей, звичок, людей і ситуацій канути в лету, очистити Ваше життя і дати простір для створення Нового.
З цієї руною потрібно бути акуратним і ретельно обміркувати, чи потрібна Вам саме Хагалаз з її різкою очищуючою дією. Це ефективно і швидко, але боляче, а тому небезпечно і важко.
Якщо Ви відчуваєте досить врутрішньої стійкості і рішучості, щоб змінити все різко тут і зараз - вона допоможе.

Значення: різкі зміни. зовнішня сила, зміни, раптові події, перевірка характеру, гарт, випробування, знищення старого порядку.

Всі руни виконані з мед металлу і представлені у двох розмірах ( S i M)
Розмір S 
Габарити 13х10мм
Вага 4г 
Отвір 6мм

Розмір M
Габарити 16х12мм
Вага 8г 
Отвір 8мм

Виробник залишає за собою право в будь-який момент, без обов'язкового повідомлення, вносити зміни в комплектацію, дизайн і характеристики, які не погіршують якість товару.

Вам може сподобатись
Click to order
Total: 
Спосіб оплати
Вибране:
Made on
Tilda